Zásilkovna

V roce 2021, krátce po otevření velkoobchodní prodejny školních a kancelářských potřeb jsme se zapojili do rozrůstajícího projektu logistické firmy a rozšířili jsme nabídku svých služeb a stali se jedním z největších výdejních a podacích míst Zásilkovny na Jižní Moravě. 
Prostřednictvím této služby Vám nabízíme výdej zboží, které jste si objednali v nějakém e-shopu nebo příjem zboží, které zasíláte třetí straně. Nabízíme přívětivou pracovní dobu od 7:00 do 17:00 hod. a bezproblémové parkování u prodejny a při tom můžete provést nákup všeho od papíru po úklidové pomůcky nebo si u nás posedět u lahodné kávy. Jednodušší už to být nemůže. Platit lze hotově či kartou.

Co je to Zásilkovna?

Zásilkovna je přední česká technologická společnost založená v roce 2010, která vznikla s cílem usnadnit e-shopům přepravu zboží k zákazníkům. Krédem Zásilkovny je rychlé a pohodlné vyzvedávání zásilek bez front. Umožňuje to hustá síť výdejních míst, kterých je v České republice již více než 5 300 a každý měsíc se otevírají desítky dalších.

Vedle snadné dosažitelnosti i na malých městech, má Zásilkovna svou nezpochybnitelnou výhodu v nabídce efektivního elektronického nahrazení většiny prováděných operací. Na jejích pobočkách se nesetkáte se zbytečným papírováním a tvořením front, kde byste tratili svůj drahocenný čas. A to ať už si jdete zásilku vyzvednout nebo přinášíte balíček k odeslání.

Nemůžeme opomenout ani osobní kontakt, který při těchto úkonech hraje rovněž svou roli. Na poště si zkrátka nelze zvolit, který pracovník vás obslouží, zatímco v rámci bohaté sítě výdejních a podacích míst Zásilkovny máte možnost si vybrat, zda tentokrát navštívíte svou oblíbenou kavárnu, prodejnu s kancelářskými potřebami, květinářství či jiné, a spojíte tak příjemné s užitečným.

Jak to celé funguje?

Jednoduše, navštívíte webové stránky Zásilkovny a zvolíte si, jakou službu hodláte využít. Pro vlastní odesílání kliknete na odkaz https://www.zasilkovna.cz/odeslani , kde vám bude nabídnuto stažení jednoduché mobilní aplikace, v níž vyplníte kontaktní údaje o příjemci a uvedete adresu dodání či vyberete nejvhodnější výdejní místo https://www.zasilkovna.cz/pobocky . Následně obdržíte heslo, s nímž se dostavíte na nejbližší pobočku Zásilkovny, kde po jeho sdělení vytisknou štítek s podacím číslem, označí jím váš balíček a převezmou jej k přepravě. V ten moment je příjemce informován emailem. Platbu za využití této služby provedete elegantně kartou přes mobilní aplikaci.

V případě, že si naopak přejete objednávané zboží vyzvednout na některé z poboček Zásilkovny, stačí si při dokončování objednávky zvolit z nabídky jejích výdejních míst. Zboží a dopravu uhradíte dle instrukcí e-shopu elektronicky, nebo v případě dobírky tak můžete učinit při převzetí zásilky.

Preferujete temný režim? Zapnout
Používáte temný režim. Vypnout