|  

Zakázková výroba | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Zakázkové výrobky

Zakázkové výrobky

Společnost KAMPI OFFICE je výrobcem kancelářských potřeb se zaměřením na oblast archivace, která se zabývá především velkosériovou produkcí. Svým odběratelům dokáže nabídnout nejenom realizaci zakázkových prací nebo produktů na míru, ale splnit i jiná přání v souvisejících oblastech.

Výrobní zaměstnanci jsou (i přes svá zdravotní omezení) kvalitní profesionálové, kteří mají několikaletou praxi a zkušenosti v papírenské výrobě. Často dokážou zpracovat i takové zakázky, u nichž se předpokládá vysoká manuální zručnost nebo vysoký podíl ruční práce, což pro běžné tiskárny nebo reklamní agentury může představovat problém.

CO NABÍZÍME?

Mezi nejčastější zakázkové produkty patří takové, které obvykle vychází z některého standardního výrobku, na jehož výrobu se dle individuálního požadavku zákazníka použije odlišný tiskový podklad nebo materiál. Často se jedná o produkty s rozdílnými rozměry, osazené atypickými komponenty.

    -  Zakázkové firemní pořadače
    -  Zakázkové složky, desky ...
    -  Reklamní papírové tašky
    -  Odnosné krabice na víno
    -  Originální krabice na víno VINUX, VINUP
    -  Reklamní a marketingové předměty
    -  Potahovaná kartonáž, výroba krabic a obalů

Individuálně je díky kooperaci s dalšími firmami možná také například:

    -  Výroba či potisk diářů a kalendářů
    -  Výroba obálek

ZÍSKANÁ OCENĚNÍ

Za originální luxusní obaly na víno a papírové tašky, které vyrábíme ze speciálních či netradičních materiálů jsme ihned po jejich uvedení na trh získali řadu ocenění, mimo jiné i na veletrzích ForDecor a ForPresent v Praze.

ZAKÁZKOVÉ PRÁCE

Mimo konkrétní produkty jsme schopni nabídnout i následující výrobní operace: skládání, výsekové operace, kašírování, lisování, střih, nýtování, bigování, formátování, lepení, vrtání. Kompletace stojánků, řezání, vazba či balení nebo signování výrobků.

REFERENCE

Mezi naše významné partnery v otázce zakázkové výroby nebo firemní identity patří následující společnosti: Dr. Oetker, VZP Pojišťovna, Generali Pojišťovna, Geosyntetika, Bauhaus, Tieto Enator, A Credit, Mobis Automotive, PPF, PPl, Rhenus Logistic, Safina, Benteler Distribution, ElectroWorld, Waldviertler Sparkasse, ICZ, ABF, Škoda Holding ...