|  

Reklama, marketing | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Reklamní a marketingové předměty

Reklamní a marketingové předměty

V dnešní době mnoho firem rozšířilo svou oblast podnikání i za hranice svých možností. V oboru reklamních a marketingových předmětech, kdy 95 % produktů je vyráběno v zahraničí, je těžké konkurovat zavedeným hráčům jen s originální tuzemskou produkcí. Nejenže to nejde, ale ani to nechceme. V oblasti dodávek reklamních a marketingových předmětů proto aktuálně kooperujeme především se společností SPEED PRESS, u které jsme si jisti, že své práci rozumí, ale i s ostatními firmami.

Reklamní agentura SPEED PRESS - partner KAMPI OFFICE

Díky tomuto faktu a dlouhodobé spolupráci jsme schopni nabídnout řešení dvou individuálních poptávek spojením v jedinou nabídku a to za podmínek identických s těmi, jaké by tyto společnosti nabídly napřímo – navíc s jistotou náhradního plnění, všemi zárukami, na které jste u nás zvyklí, včetně osobního přístupu k Vašemu požadavku.

Zakázková výroba per, tušek a propisek pro společnost Generali pojišťovna Zakázková výroba per, tušek a propisek pro společnost Generali pojišťovna Zakázková výroba per, tušek a propisek pro společnost Generali pojišťovna

Mezi další výhody patří, že takto vyrobené zakázkové reklamní a marketingové předměty můžeme jednoduše přidat do elektronického obchodu k ostatním produktům. U významných odběratelů je pak možné se dohodnout na postupných dodávkách v rámci dílčích objednávek.

GRAFICKÉ PODKLADY A DATA

Abychom dokázali vytvořit unikátní produkt, vytisknout katalog nebo vyrobit konkrétní výrobek, je naprosto důležité pochopit, co je vůbec technicky možné a jak správně připravit tisková data. Oči grafika, stejně jako většiny tiskových technologií, vnímají svět pouze čtyřbarevně. Vnímají barevné spektrum, které se skládá z kombinace 4 základních barev: modré, purpurové, žluté a černé barvy, tzv. CMYK. Do tohoto barevného prostoru je nutné správně přeložit veškeré podklady - z prostoru RGB, ve kterém nám barvy zobrazují například monitory. Pokud se správně nepřeloží, hrozí, že výsledek barevnosti nebude odpovídat představě. Každá z uvedených 4 barev používá pro tisk svou vlastní osvitovou desku, kterou doplňuje tisk z předchozích barev. Plnobarevný tisk se tedy skládá ze všech 4 barev CMYK, které jsou aplikovány postupně.

Skladba tisku ze 4 osvitových desek v barevném prostoru CMYK - vysvětlení

Grafické podklady je možné dodávat v různých formátech. Jako ideální chápeme dodání tiskového pdf, v požadované kvalitě tisku, a to v rozměrech shodných 1:1 s požadovaným formátem. Pro pochopení: loga, texty a další podklady bývají dodávány v tzv. vektorech. To jsou grafická data, se kterými je možné dále manipulovat - měnit jejich vlastnosti, velikost apod., aniž by došlo ke ztrátě kvality. Ostatní grafická data, jakými je fotodokumentace, bitmapové obrázky různého typu a další, bývají dodávány ve finálních rozměrech (formát 1:1 s tiskem), v barevném prostoru CMYK a v dostatečném rozlišení min. 300 DPI. U tohoto typu obrázků je změna velikosti sice možná, nicméně je při jejich dodatečném zvětšení nutno počítat s významnou ztrátou kvality.

Porovnání kvality obrázků v provedení vektor a bitmapa

Obvyklé formáty vektorových obrázků, přípony: CDR, AI (EPS, DWG ...). Formáty bitmapových obrázků, přípony: JPG, JPEG, BMP, PNG, GIF ...

VLASTNÍ VÝROBA REKLAMNÍCH PŘEDMĚTŮ

Z vlastní výroby v oblasti reklamních a marketingových předmětů můžeme jmenovat firemní pořadače, různé typy desek, obalů, bloků, bločků, tiskopisů, krabic, prakticky ale i celou zakázkovou výrobu - cokoliv, co se dá vyrobit z papíru, kartonu či lepenky.

Reklamní a marketingové předměty KAMPI OFFICE - zakázkové podložky s klipem Reklamní a marketingové předměty KAMPI OFFICE - zakázkové podložky s klipem Reklamní a marketingové předměty KAMPI OFFICE - zakázkové podložky s klipem Reklamní a marketingové předměty KAMPI OFFICE - zakázkové podložky s klipem Reklamní a marketingové předměty KAMPI OFFICE - zakázkové podložky s klipem

Mezi naše speciality patří výroba reklamních špalíčků na dřevěné paletce opatřené potiskem nebo grafikou vypálenou laserem.

Reklamaní papírové špalíčky na dřevěné paletce s logem firmy KAMPI

Zakázkové reklamní papírové špalíčky na dřevěné paletce KAMPI - vypálené logo laserem Zakázkové reklamní papírové špalíčky na dřevěné paletce KAMPI s potiskem loga Zakázkové reklamní papírové špalíčky na dřevěné paletce KAMPI s potiskem loga Zakázkové reklamní papírové špalíčky na dřevěné paletce KAMPI s potiskem loga

KALENDÁŘE A DIÁŘE

V oblasti kalendářů a diářů spolupracujeme rovněž s významnými společnostmi v oboru. Zde však dokážeme nabídnout i vlastní personifikaci produktů pomocí tisku nebo ražby. Vytvořte si v návrháři sami své vlastní řešení nebo se s námi dohodněte na plně individualizovaném řešení na míru. Aktuální - vybranou nabídku kalendářů a diářů naleznete i na eshopu.

Elektronický katalog nabídky diářů a kalendářů pro rok 2017. Elektronický návrhář pro vlastní - plně individuální řešení diářů.

REKLAMNÍ STOJANY A POUTAČE

Zvláštní kapitolou reklamních předmětů je nabídka reklamních stojanů a poutačů. Ty mohou být svou konstrukcí buď statické či přímo určené pro jednoduchou manipulaci a častý transfer. Nabídku stojanů a poutačů Vám zašleme na vyžádání.

Budete-li mít zájem o zpracování nezávazné cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu, nebo zajímá-li Vás cokoliv jiného - neváhejte nás kontaktovat formou online kontaktního formuláře zde nebo elektronicky poštou na adrese: zakazky@kampioffice.cz.

Zakázkové firemní pořadače | Složky, desky, kapsy | Reklamní papírové tašky | Odnosné krabice na víno |
Reklamní předměty | Kartonáž, obaly, výroba krabic | Tiskopisy na míru | Firemní identita | 3D reklama