|  

Papírové tašky - zakázková výroba | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Reklamní papírové tašky, zakázková výroba

Reklamní papírové tašky, zakázková výroba

Mezi atraktivní způsoby zviditelnění, i s ohledem na široké možnosti použití, stále patří výroba reklamních papírových tašek. V našem portfoliu najdete pouze originální produkty, které jsou vyráběné klasickým způsobem ručně a to včetně navlékání tkanic. Vyrábíme luxusní zakázkové tašky, ale i tašky v běžném a ekonomickém provedení. Laciné, strojově vyráběné papírové tašky s plochými oušky u nás však nehledejte.

PAPÍROVÉ TAŠKY - POUŽITÉ MATERIÁLY, ROZDĚLENÍ

Zakázkové papírové tašky se vyrábí zpravidla dle dodaného grafického podkladu buď z křídového papíru o vyšší gramáži (který bývá následně ušlechtěn laminací), ze speciálních materiálů, které imitují různé povrchy (kov, kůži, textil, korek, dřevo apod.) nebo v našem případě i z netypických materiálů jakými jsou ekologický barevný karton nebo prešpán. Posledně jmenované materiály používáme na výrobu papírových tašek jako jediní v ČR, protože menší výrobci nemají takovou spotřebu, aby se jim nákup tohoto materiálu na výrobu tašek vyplatil.

Nejčastěji vyrábíme papírové tašky v následujících rozměrech:

Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI

V případě volby rozměru jiného je nutné počítat s náklady na výrobu výsekové formy, která poté co je výroba dokončena zůstává ve vlastnictví zákazníka. Každý výsekový nástroj má omezenou životnost, která je dána počtem ks.

Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI - vysvětlení výsekového nástroje

Ukázka: výseková forma a použití grafického podkladu k výseku tvaru papírové tašky

Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI

Ukázka: k výrobě zajímavé papírové tašky postačí často jen zajímavý nápad a šikovný grafik

Papírová taška se skládá z těla – papírového korpusu se čtyřmi děrami pro navlečení tkanic a tkanicemi, které se do těchto děr ručně navlékají. Tvar ani provedení papírového těla nejsou prakticky ničím limitovány – resp. jsou závislé na představě zákazníka, jeho následném grafickém zpracování a volbě existující tiskové technologie s volbou dodatečné povrchové úpravy. I vzorník použitých šňůrek je poměrně obsáhlý a to nejenom co se týká materiálů, barev, ale i provedení tkanic. Snad jen v případě velkých papírových tašek může být limitujícím faktorem i výseková forma, která závisí na velikosti výsekového stroje.

Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI
Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI - provedení Woodstock Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI Zakázková výroba - reklamní papírové tašky KAMPI

Ukázka: běžné i luxusní provedení papírových tašek vyráběných na zakázku

Papírové tašky Brilliant, které jsou vyráběny z ekologického barevného kartonu vyšší gramáže vedeme v našem sortimentu jako standardní produkt, které tak nemusíte řešit formou zakázkové výroby, ale můžete ihned objednat zde přímo na eshopu. Tyto výrobky jsou zpravidla vyztuženy v nosné horní části i dna tuhým kartonem, abychom tak zvýšili jejich nosnost.

Minimální výrobní dávka pro zakázkovou výrobu papírových tašek je dána počtem 300 ks. Pod tuto hranici je bohužel výroba nerentabilní jak pro zákazníka, tak i pro výrobce. Děkujeme za pochopení.

Budete-li mít zájem o zpracování nezávazné cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu, nebo zajímá Vás cokoliv jiného - neváhejte nás kontaktovat formou online kontaktního formuláře zde nebo elektronicky poštou na adrese: zakazky@kampioffice.cz

Zakázkové firemní pořadače | Složky, desky, kapsy | Reklamní papírové tašky | Odnosné krabice na víno |
Reklamní předměty | Kartonáž, obaly, výroba krabic | Tiskopisy na míru | Firemní identita | 3D reklama