|  

Odnosné krabice na víno - zakázková výroba | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Odnosné krabice na víno

Odnosné krabice na víno

Odnosné krabice na víno jsou praktickým obalem, který nejenže slouží ke snadnému přenášení lahví vína, chrání jejich obsah, ale navíc může i podtrhnout význam dárku. Nejedná se o žádný atypický výrobek, ale naopak o hojně rozšířený obal, jehož obliba vzrůstá především v zimním období, kdy se používá při různých příležitostech. Obal na jednu láhev vína označujeme názvem Vinky 1, na dvě láhve pak Vinky 2. Obě krabice mají robustní konstrukci a nemůže se stát, že by se protrhlo dno a obsah by byl znehodnocen.

Krabice Vinky 2 na dvě láhve vína - bíláKrabice Vinky 2 na dvě láhve vína - hnědá

Mezi standardní materiály z nichž se tento obal vyrábí patří klasická třívrstvá lepenka v hnědé, bílé, případně kombinované hnědo-bílé variantě. Méně časté je provedení těchto obalů z tzv. pohlednicové – hladké lepenky a poměrně unikátní je použití speciálních materiálů jakými jsou Canvas (imitace textitu), Raphia (imitace přírodního materiálu) nebo Woodstock (věrná imitace dřeva). Naprosto unikátním produktem je potom provedení z tuhého prešpánu, který se jinak běžně používá na výrobu složek či pořadačů (novinka v ČR). Kompletní nabídku standardních produktů naleznete zde.

Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu. Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu. Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu.
Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu. Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu. Originální potahovaná krabice Vinky na jednu a dvě láhve vína z barevného prešpánu.

Ukázka: odnosné krabice z barevného prešpánu z řady Rainbow

Obaly lze samozřejmě opět opatřit vlastním potiskem, ražbou či jinak upravit na přání zákazníka.

Zakázková originální potahovaná krabice Vinky na jednu láhev vína z barevného prešpánu s potiskem.Zakázková originální potahovaná krabice Vinky na dvě láhve vína s potiskem.

Ve speciálních případech, kdy není jediným ukazatelem nejnižší cena, jsme schopni nabídnout i další unikátní materiály jakými je například korek, metalické povrhy, stříbrná, zlatá a chromová barva a jiných.
Zakázková výroba je možná od minimálního nákladu 200 ks. V případě tampónového či jiného tisku, který lze aplikovat na již hotový výrobek je minimální náklad 100 ks.

Originální potahovaná krabice Vinky na jednu láhev vína ze speciálního materiálu s imitací textilu Canvas Originální potahovaná krabice Vinky na jednu láhev vína ze speciálního materiálu s imitací textilu Raphia
Originální potahovaná krabice Vinky na dvě láhve vína ze speciálního materiálu s imitací textilu Canvas Originální potahovaná krabice Vinky na dvě láhve vína ze speciálního materiálu s imitací textilu Raphia

Ukázka: luxusní odnosné krabice z řady Canvas a Raphia

Budete-li mít zájem o zpracování orientační cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu či máte-li jakýkoliv jiný dotaz - neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře zde nebo emailem na adrese: zakazky@kampioffice.cz

Zakázkové firemní pořadače | Složky, desky, kapsy | Reklamní papírové tašky | Odnosné krabice na víno |
Reklamní a marketingové předměty | Kartonáž, obaly, výroba krabic | Tiskopisy na míru | Firemní identita | 3D reklama