|  

Obaly a krabice na víno - zakázková výroba | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Obaly na víno

Obaly na víno

Méně běžným obalem na víno jsou krabice s horním nebo bočním otevíráním, které slouží spíše než transportní jako dárkový obal, který z pohledu grafiky nebo použitého materiálu umožňuje poměrně velkou variabilitu. Díky svému tvaru jsou skladnější a více se hodí pro obaly na cenově náročnější značky vín.

Potahovaná krabice - vinupPotahovaná krabice - vinux


Každý dnes ví, jak je obal důležitý. Ne každý si však připouští, že cena za obal leckdy převyšuje i hodnotu samotného obsahu. Pokud například pořizovací cena vína bude 80 Kč, pak její obal ve stejné hodnotě, finální dojem z celého dárku může i několikanásobně zhodnotit.To samozřejmě neplatí v případě ekonomické varianty, která není potažena žádným materiálem ani potištěna.

OBALY NA VÍNO Z BÍLÉ NEBO HNĚDÉ LEPENKY

Povrch obalů, který se vyrábí z kvalitní hnědé, bílé nebo hnědobílé 3vrstvé lepenky lze potisknout sítotiskem, flexotiskem, tampónovým tiskem či jinak. Obal tak lze personifikovat použitím firemního loga nebo individuálního designu. V tomto případě je výchozím produktem bílo-bílá varianta obalu.

Krabice - vinup hnědo - bíláKrabice - vinup hnědo - hnědá

OBALY NA VÍNO Z ŘADY RAINBOW

Poměrně unikátním a přitom cenově i časově snadno dostupným produktem jsou krabice na víno z řady Rainbow, které se vyrábí z barevného prešpánu. Existují ve dvou variantách. Jedna kombinuje vnitřní a vnější potah v různých barevných odstínech a druhá je v jednobarevném provedení. Všechny obaly pak vynikají vysokými užitnými vlastnostmi, robustností a jak již bylo řečeno, tak i velice příznivou cenou s možností zakoupení jen několika málo kusů. Jedná se o originální český výrobek, který jsme uvedli na trh v roce 2013.

Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu. Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu. Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu.
Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu. Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu. Originální dvoubarevná krabice Vinup z prešpánu.

Budete-li mít zájem o zpracování orientační cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu či máte-li jakýkoliv jiný dotaz - neváhejte nás kontaktovat pomocí kontaktního formuláře zde nebo emailem na adrese: zakazky@kampioffice.cz

Zakázkové firemní pořadače | Složky, desky, kapsy | Reklamní papírové tašky | Odnosné krabice na víno |
Reklamní a marketingové předměty | Kartonáž, obaly, výroba krabic | Tiskopisy na míru | Firemní identita | 3D reklama