|  

Firemní identita - zakázková výroba | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Firemní identita, vizitky, razítka

Firemní identita, vizitky, razítka

Váš firemní styl je jedním z nejdůležitějších ukazatelů pro Vaše zákazníky. Jako dodavatel Vám nabízíme zpracování firemní identity na míru. Vytvoření dobře zapamatovatelného loga, uspořádání pravidel a jejich použití ujednotí Vaši vizuální podobu. Firemní identita je pro každou společnost jakýmsi otiskem. Důraz na maličkosti je v tomto směru velkým přínosem. Propracovanost ukazuje, jak společnost dokáže plnit své sliby.  Proto i my svým zákazníkům nabízíme vytvoření té správné identity.

Zakázková výroba, firemní identita - firemní hlavičkový papír Waldviertler Sparkasse Zakázková výroba, firemní identita - vizitky ElectroWorld

Logo představuje lehce zapamatovatelnou značku společnosti. Pomůžeme Vám vytvořit takový design, který bude prezentovat Vaši společnost. Firemní tiskoviny (hlavičkový papír, vizitky, obálky, bločky…) poslouží jak vnitřní komunikaci společnosti, tak i její prezentaci ven. Přímo mířené propagační tiskoviny jako jsou letáky, brožury, katalogy aj. Vám ulehčí viditelnost na trhu.

Vše završíme grafickým manuálem, který Vám usnadní další práci s Vaší identitou.

Zakázková výroba, firemní identita - obálky Waldviertler Sparkasse

RAZÍTKA TRODAT

Mezi časté požadavky odběratelů patří také poptávka na výrobu štočků, podušek a razítek. Zde jsme vsadili na dlouhodobé zkušenosti společnosti TRODAT. Pro skutečné profesionály, kteří razítko používají při práci v kanceláři denně, je určen robustní produkt PROFESSIONAL s perfektním ergonomickým designem a ocelovým jádrem, které bylo úspěšně testováno na milión otisků, nebo razítko PRINTY, které je světově i u nás nejprodávanějším samobarvicím razítkem. Je to odolný, plastový, kapesní výrobek, určený především pro použití na cestách nebo v menších kancelářích. Online objednávkový systém, kde si sami můžete objednat své individuální provedení, naleznete zde.

Výroba razítek a štočků značky TRODAT

TVORBA WWW STRÁNEK

Jednoduchým, ale také nejúčinnějším poutačem jsou v dnešní době webové stránky. Internetové stránky zkrátka představují základ úspěšného podnikání. Vytváříme profesionální webové stránky podle přání a pokynů zákazníka. Pro bližší informace se na nás obraťte s Vašim požadavkem a základní představou.

Budete-li mít zájem o zpracování nezávazné cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu, nebo zajímá-li Vás cokoliv jiného - neváhejte nás kontaktovat formou online kontaktního formuláře zde nebo elektronicky poštou na adrese: zakazky@kampioffice.cz

Zakázkové firemní pořadače | Složky, desky, kapsy | Reklamní papírové tašky | Odnosné krabice na víno |
Reklamní předměty | Kartonáž, obaly, výroba krabic | Tiskopisy na míru | Firemní identita | 3D reklama