Zakázková výroba

Našim zákazníkům kromě zboží ze standardní nabídky, které lze běžně objednat na našem e-shopu, nabízíme také možnost zakázkové výroby vybraných produktů na míru dle jejich přání. Tyto zakázkově vyrobené produkty se mohou stát výtečným nástrojem pro prezentaci firmy, vize či produktu, ale také mohou být originálním dárkovým nebo reklamním předmětem.

Co nabízíme?

Pro prezentaci firmy, vize či produktu jsou vhodné a velmi oblíbené zakázkové firemní pořadače a psací podložky. Výrobky, které vychází z našeho standardního výrobního sortimentu, jsou dle individuálních přání a výrobních možností upraveny tak, aby maximálně splňovaly představu zákazníka. Mohou být opatřeny pouze logem firmy či být graficky zcela přizpůsobeny zákazníkovi na míru.

Oblíbeným dárkovým předmětem se v posledních letech stalo kvalitní víno. Rádi byste opatřili krabici na víno nebo dokonce vinětu logem společnosti? Potom jsme tu pro Vás!

Reklamní předměty, nejen s potiskem, jsou dalším velmi žádaným sortimentem využívaným k propagaci, který ocení každá společnost. Pro výběr a objednávku reklamních předmětů jsme pro Vás připravili speciální webové rozhraní oddělené od standardních produktů, kde si můžete vše z pohodlí vaší kanceláře prohlédnout a objednat.

Nabídku produktů se snažíme podpořit také nejrůznějšími doplňkovými službami k nákupu zboží. 

Kontakt

Budete-li mít zájem o zpracování nezávazné cenové nabídky, kalkulaci nebo konzultaci výroby konkrétního produktu, nebo zajímá-li Vás cokoliv jiného, neváhejte nás kontaktovat e-mailem na adrese: zakazky@kampioffice.cz 

Výroba zakázkových firemních pořadačů a psacích podložek

Chcete zákazníkovi představit tištěné materiály, jejichž obsah je individuální pro každého zákazníka či je často měněn, proto není možné použít lepený katalog? Použijte originální pořadač …

Zakázkové firemní pořadače jsou nezaměnitelným pomocníkem pro zviditelnění společností, jejich produktů či prezentací. Lze je například využít pro vložení listů s firemní prezentací či nabídkovými listy, které lze namísto obvyklých šitých či lepených katalogů snadno a rychle v případě potřeby měnit. Do pořadače lze také umístit plastické vzorníky, kapsy na různé materiály, vizitky atp., což vázané materiály zpravidla neumožňují. 

Cenová kalkulace je vždy individuální dle náročnosti úprav, použitých materiálů, ale také objemu výroby. Výrobu zakázkových firemních pořadačů nabízíme od 500 ks až po mnohatisícové kolekce. Zhotovíme Vám pořadač přesně podle Vašich přání v provedení, které si sami vyberete. Abychom mohli stanovit cenu, potřebujeme znát velikost pořadače, požadovanou mechaniku, barevnost, doplňky a celkový náklad.

Formát pořadače je určen základní velikostí vkládaných tiskovin. Je možné zvolit formát A4, A5, případně A3. Můžete si vybrat pořadač na výšku nebo na šířku, případně rozměr, který potřebujete. Počet vkládaných listů pak určuje velikost hřbetu. Síla hřbetu pořadače je vyráběna od 20 mm do 100 mm, po 5 mm intervalech a je uzpůsobena použité mechanice. Velmi běžný je také otvor ve hřbetu, tzv. prstní kroužek, který usnadňuje vyjmutí pořadače z polic.

Mechaniky se dělí podle tvaru kroužku na déčkové s označením „D“, kulaté s označením „O“ nebo „R“ a hranaté s označením „Q“. Jejich velikost se mění po 5 mm od 10 mm do 80 mm. Samostatným druhem mechanik jsou mechaniky pákové, které se dodávají pouze ve dvou velikostech, na složky o síle do 50 mm a do 75 mm. Proti posunutí tiskovin při nízkém počtu listů lze mechaniku doplnit přidržovačem

Potištěný výlep může být na vnější i vnitřní straně pořadače. Tisk je možné realizovat jak plnobarevný, tzv. CMYK (může být doplněný speciální barvou nebo UV potiskem) nebo jedno- či dvoubarevný.

Takto potištěné archy papíru (budoucí výlepy) by měly být opatřeny povrchovou úpravou - laminací, která výrazně zvyšuje jeho kvalitu a užitnou hodnotu. Nabízíme možnost laminace lesklé, matné nebo ražené lamino. Povrchová úprava výlepu použitého uvnitř a vně nemusí být stejná.

Povrchovou úpravu pořadače můžeme doplnit použitím parciálního laku tak, že je nanesen jako poslední vrstva na metně laminované tisky, případně ještě doplnit reliéfní ražbou horkou fólií. 

Pořadače je možné doplnit samolepící kapsou na navštívenky, na CD, případně na samostatně vložené listy. Samolepící kapsy se vlepují do pořadačů. Na hřbet je možné použít hřbetní kapsy pro zásuvné hřbetní štítky lepené nebo svařované. Dále je možné přidat kovový nebo plastový držák tužek a další doplňky. 

Samostatným druhem jsou psací podložky (Clipboard), které mohou být ve formátu A4 nebo A5 s klipem nebo s rychlosvorkou, proti posunutí tiskovin.

Ukázka: firemní pořadače vyráběné podle individuálních požadavků zákazníka

Firemní tiskoviny

Máme také bohaté zkušenosti s výrobou firemních tiskovin, jako jsou:
 

  • hlavičkové papíry
  • obálky
  • firemní tiskopisy
  • letáky, brožury
  • samolepky, bloky
  • PF karty, komplimentky

Nabízíme vám komplexní služby v oblasti vyhotovení firemních tiskovin, které vytiskneme a dodáme až k vám do kanceláře. V případě potřeby vaše reklamní tiskoviny i uskladníme s možností postupné distribuce.

Veškeré firemní tiskoviny zpracujeme v souladu s Corporate Identity vaší společnosti. V případě, že nejste schopni dodat podklady ve správném formátu, nabízíme vám služby grafického studia, které za poplatek vaše logo, popř. reklamní sdělení v požadovaném formátu zpracuje.
Zajistíme plnobarevný ofsetový tisk na kvalitních tiskových strojích. Pro malé množství malonákladový digitální tisk nebo naopak pro velký náklad vašich tiskovin zajistíme tisk na rotačce.

Ukázka: firemní tiskoviny

Dárkové krabice na víno

Krabice z naší standardní nabídky (viz. zde) lze opatřit vlastním potiskem, ražbou či jinak upravit na přání zákazníka. Zakázková výroba je možná od minimálního nákladu 300 ks. V případě tampónového či jiného tisku, který lze aplikovat na již hotový výrobek je minimální náklad 200 ks.

Logo firmy umístěné přímo na vinětě vína je další možností, jak učinit váš dárek originálním. Pro tyto účely nabízíme vína z naší standardní nabídky (viz. zde). Protože společnost KAMPI OFFICE sídlí na jižní Moravě, v srdci vinařského umění, necháváme si na výběru námi nabízených vín záležet.  Jde o kvalitní vína z moravské vinařské obce Čejč, konkrétně z rodinného vinařství Císařské sklepy Horák, podoblasti slovácké. 

Ukázka: zakázkové krabice na víno vyráběné podle individuálních požadavků zákazníka

Reklamní kalendáře a diáře s potiskem

Upravíme pro vás jakýkoli z více jak 300 titulů kalendářů z našeho elektronického katalogu. Individualizovaný nástěnný kalendář nebo stolní kalendář z naší nabídky je praktickým a estetickým dárkem pro vaše obchodní partnery za rozumnou cenu. 

DIGITÁLNÍ POTISK... BAREVNĚ ZA CENU ČERNÉ

Digitální tisk na prodloužená záda hotového kalendáře. Lze tisknout složitější vícebarevná loga, texty a obrázky. Dodáváme od 100 ks.
 
POTISK SÍTOTISKEM

Tisk na prodloužená záda hotového kalendáře přímými barvami. Lze takto tisknout jednodušší loga a obrázky - bez stínování, nebo rastru. Dodáváme od 100 ks.
 
KAŠÍROVÁNÍ

Provádí se na hotový produkt. Data se vytisknou digitálně na papír a ten se pak speciálním lepidlem přilepí (nakašíruje) na lepenková záda kalendáře. Nevznikají nevzhledné bublinky ani zlomy jako u samolepek. Vhodné pro složitější loga nebo obrázky a fotografie. Dodáváme od 100 ks.
 
OFSETOVÝ TISK NA PRODLOUŽENÁ ZÁDA NEBO HORNÍ LAŠ

Provádíme před knihařením kalendáře. Vytiskneme data na lepenku, kterou následně rozřežeme a knihaříme s kalendáriem. Tisknout lze jakákoliv data. Dodáváme od 500 ks.
 
3MĚSÍČNÍ SKLÁDANÝ

Potisk mezi jednotlivá kalendária pomocí kašírování (dodáváme od 100 ks) nebo ofsetového tisku (od 500 ks).
 
VÝMĚNA TITULNÍ STRANY - TITULKA JAKO REKLAMA

Místo naší standardní titulky vám vytiskneme novou dle vašich přání a představ.
 
VLOŽENÍ DO KARTONOVÉHO OBALU

Standardní obaly vám potiskneme sítotiskem, na přání obal poskládáme a vložíme do něj kalendář. Váš partner tak dostane každý kalendář ve vašem reklamním obalu.

Stolní kalendáře a možnosti jejich individualizace pro reklamní účely

DIGITÁLNÍ POTISK NA STOJÁNEK...BAREVNĚ ZA CENU ČERNÉ

Vhodný pro oboustranný potisk hotového produktu. Využití pro složitější a stínované obrázky i loga, dodáváme od 100 ks.
 
POTISK SÍTOTISKEM NA OBĚ STRANY STOJÁNKU

Potisk obou stran stojánku přímými barvami. Tento potisk se provádí na stojánek již hotového produktu a je vhodný pro jednodušší loga a obrázky, dodáváme od 100 ks.
 
KAŠÍROVÁNÍ NA STOJÁNEK

Provádí se na hotový produkt. Data se vytisknou digitálně na papír a ten se pak speciálním lepidlem přilepí (nakašíruje) na lepenková záda kalendáře. Nevznikají nevzhledné bublinky ani zlomy jako u samolepek. Vhodné pro složitější loga nebo obrázky a fotografie, dodáváme od 100 ks.
 
OFSETOVÝ POTISK STOJÁNKU PŘÍMO NA LEPENKU

Tiskne se barevně přímo na lepenku, kalendář se následně knihaří. Tímto způsobem lze tisknout veškerá loga i složitější grafiku. Lze tisknout i více barvami nebo přidat laky, dodáváme od 500 ks.
 
TITULNÍ STRANA STOLNÍHO KALENDÁŘE JAKO VAŠE REKLAMA

Místo naší standardní titulky vám vytiskneme novou, dle vašich představ a požadavků, dodáváme od 100 ks.

Ražba na desky diáře a další reklamní služby

RAŽBA NA DESKY DIÁŘE BEZ FÓLIE

Standardní hloubková ražba, která vypálí do materiálu desek diáře vaše logo nebo text dle přání zákazníka.
 
RAŽBA NA DESKY DIÁŘE S FÓLIÍ

Povrchová ražba, která se doplňuje kontrastní fólií, slouží ke zvýraznění loga. Barvu fólie si může zákazník určit. Základní jsou - zlatá, stříbrná, bílá, červená, modrá, žlutá, černá.
 
VLOŽENÍ LISTŮ DO DIÁŘE

Vaši reklamu, nebo sdělení lze vlepit i mezi jednotlivé stránky diáře. Doporučujeme vklad maximálně 8 listů.
 
POTISK KRABIČEK DIÁŘŮ SÍTOTISKEM A VLOŽENÍ DIÁŘE DO KRABIČKY
 
VÝMĚNA A POTISK ZÁLOŽKY

Potisk reklamní záložky o šířce 1 cm.

Doplňkové služby

Zakoupili jste u nás produkty, ze kterých je potřeba vytvořit dárkové balíčky nebo je jednoduše zabalit do fólie? Naši zaměstnanci vše rádi připraví na základě vašich požadavků.

Naši pracovníci z výroby jsou i přes svá zdravotní omezení kvalitní profesionálové, kteří mají několikaletou praxi a zkušenosti v papírenské výrobě. Často dokážou zpracovat i takové zakázky, u nichž se předpokládá vysoká manuální zručnost nebo vysoký podíl ruční práce, což pro běžné tiskárny nebo reklamní agentury může představovat problém.

Preferujete temný režim? Zapnout
Používáte temný režim. Vypnout