Věrnostní program

Atraktivní dárky za vaše nákupy

Vážíme si toho, že u nás nakupujete pravidelně, proto za každých 1.000 Kč, které u nás utratíte, získáte 1 bod do věrnostního programu. Věrnostní program je určený pro registrované firemní zákazníky a soukromé osoby. Pokud jsme se nedomluvili jinak, tak od nás získáváte věrnostní body automaticky od prvního nákupu po registraci.

Pro získání dárku z věrnostního programu je třeba dosáhnout určitého počtu bodů, které zákazník za své nákupy získá. O stavu svých bonusových bodů se zákazník může informovat průběžně na svém webovém účtu.

Aktuální nabídka dárků a potřebný počet bodů pro jejich získání je uveden v registrované sekci na našich stránkách www.obchod.kampioffice.cz. Vybraný dárek si zákazník může vyžádat pouze prostřednictvím internetové objednávky věrnostního programu na našich stránkách www.obchod.kampioffice.cz. Dárky jsou expedovány zpravidla se zbožím z další objednávky. Doručení dárků je na adresu zákazníka ZDARMA.

Platnost věrnostních bodů je 12 měsíců od data nákupu, za který byly věrnostní body připsány. Zákazníkům, kteří posledních 12 měsíců věrnostní body nečerpali, jsou bonusové body starší než 12 měsíců z jejich bonusového konta automaticky vymazány, a to bez nároku na vrácení.

V případě, že zákazník neobjedná (nebyl mu vystaven řádný daňový doklad) déle než 6 měsíců od data vystavení posledního daňového dokladu, veškeré jím doposud získané body propadají.

Nárok na získání dárku zákazník ztrácí v případě, že jeho faktury byly v průběhu sledovaného období opakovaně hrazeny po lhůtě splatnosti.

Značka, případně typ dárku, může být v průběhu akce nahrazen, vždy se však bude jednat o kvalitní značkové zboží.

Účastníkem věrnostního programu se nemůže stát organizační složka státu, místní samosprávy, nebo organizace, ve kterých není účast zaměstnanců ve věrnostních programem dovolená.

 

Společnost KAMPI OFFICE si vyhrazuje právo na změnu pravidel kdykoliv v jejím průběhu. Pokud by ke změně pravidel došlo, zavazuje se o této změně vždy informovat na svých internetových stránkách.

Preferujete temný režim? Zapnout
Používáte temný režim. Vypnout