|  

Napsali o nás, články a novinky

Zákaznická linka 841 111 138
Napsali o nás

Napsali o nás

SPOLUPRÁCE S PŘEDNÍ ČESKOU AUDITORSKOU SPOLEČNOSTÍ BDO

Společnost BDO již několik let věrně spolupracuje se společností KAMPI OFFICE. Každoročně tak od nás získává čestný certifikát o spolupráci, který dokládá, že spolupracuje se skutečnou chráněnou dílnou, čímž se přímo podílí na snižování nezaměstnanosti osob se zdravotním postižením.
zobrazit článek

POJIŠŤOVNA GENERALI - PARTNERSTVÍ

Představení obchodního partnerství mezi společností KAMPI OFFICE a Pojišťovnou Generali, které bylo při zahájení spolupráce zveřejněno v jejich interním časopise. (zdroj: časopis Pojišťovny Generali)
zobrazit článek

ZAMĚSTNÁVÁNÍ OSOB SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM OZP - NOVELA ZÁKONA

Novela zákona o zaměstnanosti z roku 2012 přináší do života osob se zdravotním postižením, ale i tzv. náhradního plnění řadu významných změn, které mají za cíl zlepšit postavení postižených na chráněném i volném trhu práce. Nové znění zákona také technicky brání tzv. přefakturaci, kterou byl uvedený zákon v praxi obcházen. (zdroj: Hospodářské noviny)
zobrazit článek

ZNEUŽÍVÁNÍ ZÁKONA O ZAMĚSTNANOSTI

Byli jsme novináři osloveni na téma zneužívání zákona o zaměstnanosti, resp. §81 zákona č. 435/2004 a důsledky takového chování na chráněný trh práce. Jak přefakturace náhradního plnění ovlivňuje poctivé zaměstnavatele osob se zdravotním postižením?
zobrazit článek

CHYTRAČENÍ LIKVIDUJE CHRÁNĚNÉ DÍLNY

Redaktory z časopisu BIZ jsme byli požádáni o komentář na problematiku obcházení zákona o zaměstnanosti. Protože byl o tento článek velký zájem, zveřejňujeme jej v plném rozsahu i zde. (zdroj: časopis BIZ)
zobrazit článek

SPOR O CHRÁNĚNÉ DÍLNY

Časopis LOBBY se zabýval problematikou chráněných dílen z pohledu plánovaných změn a jejich případných dopadů na zaměstnavatele zdravotně postižených. (zdroj: časopis Lobby)
zobrazit článek

FIRMY ZNEUŽÍVAJÍ CHRÁNĚNÉ DÍLNY

Model chráněných dílen má pomáhat zdravotně postiženým zapojit se do pracovního procesu, často však vede k spíše k neetickému obohacení úplně jiných lidí. Zákon se snaží podporovat zaměstnanost mezi zdravotně postiženými. Pokud má společnost více než 25 zaměstnanců, musí minimálně čtyři procenta z nich tvořit právě postižení ... (zdroj: server Aktuálně.cz)
zobrazit článek

ZEPTALI SE NÁS: NA TÉMA PROVOZ CHRÁNĚNÉ DÍLNY

V prestižním oborovém časopise TOP Profesional se nás zeptali na problémy spojené s provozem chráněné dílny, na vývoj společnosti KAMPI OFFICE, na její výrobky a strategii v segmentu výroby na trhu kancelářských potřeb. (zdroj: časopis TOP PROFESIONAL)
zobrazit článek

PROBLÉMEM JSOU ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÍ

V moravském regionálním deníku vyšla reportáž, která se zabývá problematikou zaměstnávání osob se zdravotním postižením na Hodonínsku. Redaktor byl na návštěvě v našem výrobním závodě v Hodoníně. (zdroj: noviny ROVNOST)
zobrazit článek