Napsali o nás

Spolupráce s přední českou auditorskou společností BDO

Společnost BDO již několik let spolupracuje se společností KAMPI OFFICE. Každoročně od nás získává certifikát o spolupráci, který dokládá, že spolupracuje s chráněnou dílnou, čímž se přímo podílí na snižování nezaměstnanosti osob se zdravotním postižením.

Detail

Pojišťovna Generali - partnerství

Představení obchodního partnerství mezi společností KAMPI OFFICE a Pojišťovnou Generali, které bylo při zahájení spolupráce zveřejněno v jejich interním časopise.

Detail

Zaměstnávání OZP - novela zákona

Novela zákona o zaměstnanosti z roku 2012 přináší do života osob se zdravotním postižením, ale i tzv. náhradního plnění řadu významných změn, které mají za cíl zlepšit postavení zdravotně postižených na chráněném i volném trhu práce. 

Detail

Zneužívání zákona o zaměstnanosti

Byli jsme novináři osloveni na téma zneužívání zákona o zaměstnanosti, resp. §81 zákona č. 435/2004 a důsledky takového chování na chráněný trh práce. Jak přefakturace náhradního plnění ovlivňuje poctivé zaměstnavatele osob se zdravotním postižením?

Detail

Chytračení likviduje chráněné dílny

Redaktory z časopisu BIZ jsme byli požádáni o komentář na problematiku obcházení zákona o zaměstnanosti. Protože byl o tento článek velký zájem, zveřejňujeme jej v plném rozsahu.

Detail

Spor o chráněné dílny

Časopis LOBBY se zabýval problematikou chráněných dílen z pohledu plánovaných změn a jejich případných dopadů na zaměstnavatele zdravotně postižených.

Detail

Firmy zneužívají chráněné dílny

Zákon se snaží podporovat zaměstnanost OZP tím, že ukládá povinnost všem firmám s více než 25 zaměstnanci, zaměstnávat minimálně čtyři procenta OZP. Model chráněných dílen má pomáhat zdravotně postiženým zapojit se do pracovního procesu. Často však vede spíše k neetickému obohacení jiných lidí. 

Detail

Zeptali se nás: Na téma provoz chráněné dílny

Oborový časopis TOP Profesional se nás zeptal na problémy spojené s provozem chráněné dílny, na vývoj společnosti KAMPI OFFICE, na její výrobky a strategii v segmentu výroby na trhu kancelářských potřeb. 

Detail

Problémem jsou zdravotně postižení

V moravském regionálním deníku vyšla reportáž, která se zabývá problematikou zaměstnávání osob se zdravotním postižením na Hodonínsku. Redaktor byl na návštěvě v našem výrobním závodě v Hodoníně.

Detail
Preferujete temný režim? Zapnout
Používáte temný režim. Vypnout