|  

Manažerské funkce, které sníží náklady | KAMPI OFFICE

Zákaznická linka 841 111 138
Manažerské funkce

Manažerské funkce

Cíl: dosažení skutečné úspory

Každý den jsme poptáváni řadou firem a státních organizací ohledně cen produktů. Často řeší otázku nejnižší ceny. My ale z praxe víme, že při nákupu "nejlevnějších" produktů prudce vzrůstá jejich spotřeba. Existuje totiž zásadní rozdíl mezi dosažením finanční úspory a nejlevnější cenou. Už i naši předkové věděli, že nejsou tak bohatí, aby si mohli dovolit nakupovat levné věci. My Vám pomůžeme dosáhnout úspory jinak ...

Jak dosáhnout cíle

K dosažení úspor v mnoha případech stačí, když se zapojí selský rozum a tam, kde ani to nestačí, máme řešení. Opíráme se přitom o naše více než 23-ti leté zkušenosti, které jsme převedli do reálného prostředí v našem eshopu a návazných funkcí. Na tomto místě uvádíme jen výčet některých funkcí, které běžný objednávající nevyužívá, ale mohou zásadním způsobem dopomoci k dosažení vysněného cíle. Bližší informace poskytne Váš garant, případně obchodní oddělení.

Nadstandardní funkce

Kromě snadné orientace, pokročilého vyhledávání, které obsahuje i slangové výrazy, možnosti tvorby opakovaných objednávek či jejich slučování nebo vlastní tvorby tištěného katalogu má každý z našich odběratelů na výběr z těchto nástrojů:

schvalovací systém

proces schvalování probíhá mezi dvěma účty, mezi navrhovatelem a schvalovatelem. Navrhovatel svoji objednávku zasílá svému nadřízenému schvalovateli, který poté rozhodne, jestli ji schválí, vrátí zpět k přepracování upraví nebo zamítne. Hodí se pro případ, kdy objednává více uživatelů, u více poboček nebo potřebujete-li usnadnit způsob předávání požadavků od ostatních zaměstnanců.

limit pro objednávání

u každého účtu lze nastavit měsíční limit pro objednávání nebo jednoduše omezit každou objednávku konkrétní a maximální částkou. Při překročení musí taková osoba speciálně zažádat pověřenou osobu, aby získala výjimku.

předávání požadavků k osobě pověřené objednáváním

každý nákupčí, člověk, který je pověřený objednáváním ví, jak je časově složité zpracovat veškeré požadavky ze strany kolegů a připravit objednávku, která bude zahrnovat všechna jejich přání, zvláště když od některých kolegů obdrží požadavek zakroužkováním v tištěném katalogu, od jiných v xls tabulce, telefonickým sdělením nebo zaslaním emailu. Náš systém to zvládne lehce ušetří mu spousty času a starostí. Stačí přitom využít jediný firemní účet, v němž si každý ze zaměstnanců sám navrhne co potřebuje koupit a vytvoří si svoji vlastní miniobjednávku. Tu neodešle k nám, ale před dokončením zvolí možnost vytvořit předobjednávku, kterou si po jejím dokončení vytiskne a uschová. Na základě níž poté obdrží objednané produkty po jejich dodání. Osoba pověřená objednáváním si následně určí sama vhodný čas, sloučí všechny miniobjednávky do jediné a tu odešle k nám. Po doručení produktů, konkrétní zboží snadno vydá svým kolegům podle jejich vytištěných objednávek.

manažerské rozhraní

s manažerským rozhraním získáte detailní přehled o veškerém dění a všech účtech, objednávkách, stížnostech, reklamacích, fakturaci. Ve vybraném časovém období získáte přehled o nakupovaných produktech, cenách, spotřebě jednotlivých uživatelů, na pobočkách. Nastavíte si vlastní pravidla. Získáte okamžitý přehled o náhradním plnění a můžete sami zpravovat pravidla pro schvalování, operativně nastavovat limity pro objednávky konkrétních osob. V sestavách pak vybrané záznamy převédete do XLS souboru a zvolíte si vlastní způsob jak pracovat s daty.

skladová evidence a virtuální sklady

slouží k monitoringu spotřeby uvnitř organizace tak, aby bylo možné sledovat spotřebu kancelářských potřeb až na úroveň jednotlivých zaměstnanců. Objednávky s okamžikem jejich doručení  na pobočku je možné ihned naskladnit na virtuální sklad, odkud lze poté sledovat a řídit spotřebu jednotlivých zaměstnanců nebo externích firem (které získají pouze přístup k možnosti "fasování" ze skladových zásob).

produkty k objednání

v našem systému můžeme omezit nabídku vybraným uživatelům nebo zajistit přístup ke kompletní nabídce pouze nadřízeným osobám - schvalovatelům a naopak znepřístupnit část nabídky například navrhovatelům nebo konkrétním osobám na vybraných pozicích.

online či offline vzájemné propojení systémů

jsme schopni operativně nabídnout vzájemné propojení informačních systémů. Vytvoříte si své objednávky ve vlastním interním systému a nám je zašlete například v XML souboru, či způsobem, na kterém se domluvíme a který Vám bude nejvíce vyhovovat.

doklady na míru

abychom ušetřili čas i práci pověřeným osobám na účetním oddělení, připravíme jim doklady tak, aby jim jejich zpracování zabralo co nejméně času. Umíme doklady rozdělit dle DPH, dle poboček, nákladových středisek a to i v rámci souhrnných dokladů.

vstupní audit

pokud žádný z výše uvedených nástrojů není pro Vás ten pravý, zavolejte nám a my u provedeme detailní analýzu nákupních zvyklostí zaměstnanců a doporučíme optimální řešení na míru.

Veškeré nástroje poskytujeme ZDARMA. Řadu dalších funkcí Vám vysvětlíme při osobním jednání ... Pokud chcete uspořit nebo zefektivnit procesy objednávání - neváhejte nás kontaktovat na čísle 841 111 138, obraťte se na svého obchodního reprezentanta či obchodní asistentku, rádi Vám pomohou.