|  

Výrobce, velkoobchod, online obchod, papírnictví, zaměstnavatel OZP ...

Zákaznická linka 841 111 138
Kdo jsme

Kdo jsme

Společnost KAMPI OFFICE s.r.o. je přední, ryze český výrobce a velkoobchod kancelářských potřeb s celorepublikovou působností, zaměstnavatel OZP s tradicí od roku 1997. Za dobu své více než 25 leté existence dokázala, že i menší rodinná firma, kterou vedou dva bratři, dokáže směle konkurovat největším firmám v oboru.

Máme vlastní filosofii a lišíme se od ostatních. Tam, kde jiní spoléhají na nekalé obchodní praktiky, zůstáváme věrni cti a morálním hodnotám. Důležitější než vlastní profit, pro nás zůstává spokojenost zákazníka. Našim cílem je, aby byl hýčkán, spolupráce s námi pro něj byla potěšením, byl odměňován za svoji věrnost, a přitom šetřil nemalé peníze vynakládané na provoz kanceláří, skladu nebo svého domova. Kromě ekonomického přínosu a evidentní finanční úspory, mohou naši odběratelé také klidně spát. Získají v nás spolehlivého dodavatele, i dobrý pocit ze skutečné pomoci zdravotně postiženým. Nemusí se obávat žádné negativní mediální publicity, nemusí se obávat z podílu na obcházení zákona v rámci tzv. náhradního plnění v rámci přefakturace ani kupovat nekvalitní zboží. Nebudou muset ani měnit svého dodavatele pokaždé, když je někdo osloví s nestandardně nízkou cenou, kterou jim po čase opět navýší.

Neprodáváme to, co chtějí naši dodavatelé, ale co vyžadují naši zákazníci. Slib pro nás něco znamená. Smlouvu postačí uzavřít jen ústně a stvrdit nám ji rukou dáním. Díky odklonu od tištěných katalogů a preferenci elektronického obchodu, průběžně reagujeme na požadavky trhu, měníme a rozšiřujeme nabídku kdykoliv si to okolnosti vyžádají, nebo nás o to někdo požádá. Nezatěžujeme přírodu nesmyslně tučnými katalogy, když si každý najde tisíce produktů sám na internetu. Nekopírujeme pouze myšlenky ostatních, ale soudě podle chování naší konkurence, kráčíme vlastním směrem, který se následně snaží jiní napodobit. To nás utvrzuje v tom, že to děláme správně.

Základním prodejním kanálem je online obchod - eshop, který neustále vyvíjíme a zdokonalujeme. Od základních funkcí, které každému umožní snadno a rychle vytvářet své objednávky, disponuje naše řešení řadou vysoce sofistikovaných - unikátních funkcí, které nemají v našem oboru konkurenci. Ty je nutné, ale předem aktivovat a v počátku jsou skryty. K dispozici jsou manažerské funkce, skladová evidence, schvalovací systém, elektronická fakturace, online a offline propojení, zjednodušený systém předávání objednávek, s možností definice neomezeného počtu sdílených dodacích míst, kreditní systém, punchout katalog a řada dalších funkcí. Zkrátka: řekněte nám co potřebujete a my to za Vás vyřešíme.

NÁŠ TÝM - ZAMĚSTNANCI

Zaměstnáváme více než 130 zaměstnanců, z toho 60% zaměstnanců jsou OZP, kteří u nás mají smysluplné zaměstnání. Od svého založení v roce 1997 jsme největším a poctivým zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením v oblasti výroby a velkoobchodu kancelářských potřeb. Přijeďte nás osobně navštívit do naší kamenné prodejny v Hodoníně, kde se snadno přesvědčíte, že skutečně existujeme ... :-)

KOHO PODPORUJEME


KAMPI OFFICE podporuje NFOZP, Práci postižených, NFPK, Rekonstrukci státu, Transparency International, Lékaře bez hranic a Klokánek