Kamenná prodejna

V roce 2020 jsme v novém areálu firmy otevřeli největší prodejnu nejen školních a kancelářských potřeb na Moravě. 

Na prodejní ploše 1.000 m2 nabízíme velkoobchodním i koncovým zákazníkům více než 9.000 ks skladových položek. Můžete zde zakoupit veškeré zboží z nabídky e-shopu kampioffice.cz a to za zvýhodněné ceny, které zohledňují samoobslužný prodej a dopravu ve stylu „Cash and Carry“. 

Upoutávka na kamennou prodejnu
Budova kampioffice
Pohodlný přístup

Vchod do prodejny se nachází v přízemí, v levé části budovy vedle recepce. Přímo před vchodem do prodejny bez problémů zaparkujete na vyhrazených místech, včetně míst pro invalidy. Pro snadnou manipulaci se zbožím jsou u vstupu do prodejny k dispozici nákupní vozíky. S nimi je doprava po prodejně i k vozidlu snadná díky kvalitní podlaze a venkovním nájezdovým obrubníkům.

Kde nás najdete?

U Kyjovky 4507/7a
695 01 Hodonín

Otevřeno pondělí až pátek: 7.00-17.00 hod.

Radomil Marko, vedoucí

Tel: 603 520 917
E-mail: sklad@kampioffice.cz


Platby přijímáme v hotovosti nebo platebními kartami. Registrovaným zákazníkům nabízíme rovněž platby převodním příkazem.

Abychom vám nákup zpříjemnili, tak na požádání připraví asistentky prodeje každému zákazníkovi lahodnou kávu z široké nabídky káv, které prodáváme. 

Věrnost odměňujeme.

Při prvním nákupu od nás každý zákazník automaticky získává věrnostní kartu.
Za každý nákup v minimální hodnotě objednávky 500 Kč bez DPH dostane samolepku, kterou opatří hrací kartu v jedné z deseti číselně označených oblastí.
Za pátý nákup má nárok na slevu ve výši 100 Kč, za desátý nákup získá slevu ve výši 300 Kč.

Preferujete temný režim? Zapnout
Používáte temný režim. Vypnout