Kamenná prodejna

V roce 2020 jsme v novém areálu firmy otevřeli největší prodejnu nejen školních a kancelářských potřeb na Moravě. 

Na prodejní ploše 1.000 m2 nabízíme velkoobchodním i koncovým zákazníkům více než 9.000 ks skladových položek. Můžete zde zakoupit veškeré zboží z nabídky e-shopu kampioffice.cz a to za zvýhodněné ceny, které zohledňují samoobslužný prodej a dopravu ve stylu „Cash and Carry“. 

Upoutávka na kamennou prodejnu
Budova kampioffice
Pohodlný přístup

Vchod do prodejny se nachází v přízemí, v levé části budovy vedle recepce. Přímo před vchodem do prodejny bez problémů zaparkujete na vyhrazených místech, včetně míst pro invalidy. Pro snadnou manipulaci se zbožím jsou u vstupu do prodejny k dispozici nákupní vozíky. S nimi je doprava po prodejně i k vozidlu snadná díky kvalitní podlaze a venkovním nájezdovým obrubníkům.

Kde nás najdete?

U Kyjovky 4507/7a
695 01 Hodonín

Otevřeno pondělí až pátek: 7.00-17.00 hod.

Radomil Marko, vedoucí

Tel: 603 520 917
E-mail: sklad@kampioffice.cz


Platby přijímáme v hotovosti nebo platebními kartami. Registrovaným zákazníkům nabízíme rovněž platby převodním příkazem.

Abychom vám nákup zpříjemnili, tak na požádání připraví asistentky prodeje každému zákazníkovi lahodnou kávu z široké nabídky káv, které prodáváme. 

Věrnost odměňujeme.

Při prvním nákupu od nás každý zákazník automaticky získává věrnostní kartu.
Za každý nákup v minimální hodnotě objednávky 500 Kč bez DPH dostane samolepku, kterou opatří hrací kartu v jedné z deseti číselně označených oblastí.
Za pátý nákup má nárok na slevu ve výši 100 Kč, za desátý nákup získá slevu ve výši 300 Kč.